Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Ubojnia Krzan. Niedźwiedź 170, 34-735 Niedźwiedź, woj. małopolskie

Urok Nowego Sącza

Piękna jesienna pogoda nie chce nas opuścić, więc być może jest to doskonały czas, żeby ruszyć w głąb kraju i pozwiedzać nieco miejsca, których dotychczas nie mieliśmy okazji zobaczyć?

Widok z okna Villi Beata - Noclegi Nowy Sącz

Weekendowy odpoczynek

Wystarczą dwa wolne dni podczas weekendu, żeby poczuć wyjątkowy klimat danego miejsca. Jeśli dwa dni to za mało - zbliża się kolejny długi weekend, który pozwoli nam na przedłużenie zwiedzania. Tak wspaniałe okoliczności natury powinny zostać przez nas w pełni wykorzystane! Być może na odwiedzenie Lubelszczyzny lub województwa małopolskiego? To ostatnie szczyci się wyjątkowymi miastami, które po prostu trzeba zobaczyć!

Sądecczyzna jesienią

Wystarczy wspomnieć tylko Nowy Sącz - miasto jak z bajki, nie tylko latem, ale też właśnie jesienią! Przy sprzyjającej pogodzie, to klimatyczne miasto pokazać nam może swoje prawdziwe oblicze, o którym nawet nie mieliśmy pojęcia, niezależnie od tego, czy przybywamy z daleka, czy mieszkamy zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od niego. W ciągu dwóch dni będziemy w stanie poznać Nowy Sącz bardzo dobrze, ale też spojrzeć na miasto z być może nowej, zupełnie innej perspektywy.

Nocleg w dobrej cenie

Warto nadmienić, że turystyka w tym mieście ma się doskonale, dlatego nie będzie choćby najmniejszego problemu ze znalezieniem dobrego hotelu w jeszcze lepszej cenie. Co ważne znaleźć nocleg w Nowym Sączu nie jest trudno. Wiele hoteli czy villi jak np. Villa Beata oferuje przytulne pokoje w dobrej lokalizacji. Noclegi w Nowym Sączu nie należą do drogich, dlatego miasto jest chętnie wybierane przez turystów. Nie można też jednak narzekać na brak dostępnych miejsc czy pokoi. Te znajdą się dla nas zawsze, nawet jeśli zdecydujemy się na odwiedzenie miasta w ostatniej chwili, bez jakiegokolwiek wcześniejszego planowania.

Villa Beata - Noclegi Nowy Sącz - przytulne pokoje

Poznaj uroki Nowego Sącza

Bez wątpienia warto więc zatrzymać się w Nowym Sączu, nawet jeśli główny cel naszej wycieczki jest inny. Przy okazji nie wydamy kroci na miejsca noclegowe, a nie do przecenienia jest też fakt, że będziemy mieli sposobność zobaczyć z bliska piękne okolice Sądecczyzny. Owszem, samo miasto jest bajkowe i posiada swój nieodparty urok, ale położone jest na równie malowniczym terenie, który zwłaszcza jesienią wygląda niesamowicie do tego stopnia, że zapiera dech w piersiach. Nie warto jednak wierzyć na słowo nikomu, kto o tym wspomina, ponieważ warto przekonać się o tym osobiście. To może być naprawdę najciekawiej spędzony weekend tej jesieni, dlatego porzućmy wszelkie wątpliwości, zabierzmy ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy i ruszajmy w trasę!

Skorzystaj z pięknej pogody

Niezależnie od tego, czy kierunkiem, który obraliśmy, jest Nowy Sącz, możemy zawsze nieco zboczyć z trasy i zobaczyć także inne, mniejsze miasteczka lub wioski. Województwo małopolskie jest w nie bardzo bogate, dlaczego by więc nie poznać przynajmniej kilku? Aż żal byłoby nie wykorzystać wciąż sprzyjającej aury, która może nas opuścić już niebawem. Sądecczyzna, jak i inne, malownicze rejony naszego kraju czekają na nas, dlatego nie wahajmy się zbyt długo i ruszajmy w drogę, by je odkryć.