Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Szczegółowe informacje na temat wykorzystywania plików cookies oraz przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.

Ubojnia Krzan. Niedźwiedź 170, 34-735 Niedźwiedź, woj. małopolskie

Aktualne ceny skupu bydła w ubojni Krzan

Ile gram ma łyżka, a ile szklanka? Sprawdź 5 przydatnych wskazówek!

Ile gram ma łyżka?

Podczas gotowania lub pieczenia na podstawie przepisów kuchennych często spotykamy różne wartości i sposoby przeliczania proporcji. W efekcie nie zawsze dokładnie wiemy, ile produktów spożywczych dodać i jak wykonać takie obliczenia. To zadanie wydaje się łatwiejsze wtedy, gdy przeliczymy wartości na gramy i odważymy z pomocą wagi kuchennej. Nie każdy ma jednak w domu taką wagę, dlatego sprawdźmy już teraz, ile gram ma łyżka, a ile szklanka. Co warto wiedzieć o podstawowych przelicznikach kuchennych? Jakie informacje nam się przydadzą?

Czytaj więcej...

Gdzie spróbować kuchni fusion w Krakowie?

Obecny styl życia mieszkańców globu oraz rozwój techniki spowodowały, że świat praktycznie przestał mieć granice. Jeśli tylko przyjdzie nam na to ochota, bez problemu możemy spróbować kuchni z każdego zakątka świata. I to praktycznie w każdym momencie, bez względu na to, gdzie akurat się znajdujemy. 

Czytaj więcej...

Urok Nowego Sącza

Piękna jesienna pogoda nie chce nas opuścić, więc być może jest to doskonały czas, żeby ruszyć w głąb kraju i pozwiedzać nieco miejsca, których dotychczas nie mieliśmy okazji zobaczyć?

Widok z okna Villi Beata - Noclegi Nowy Sącz

Czytaj więcej...

Zapotrzebowanie na ubojnie

Uważam, że ubojnie są niezwykle potrzebnymi miejscami, ponieważ w dużym stopniu dzięki ubojniom mamy dostęp do różnego rodzaju, wędlin, kiełbas oraz innych produktów mięsnych.

Czytaj więcej...